Aktualne Promocje

Masaż pneumatyczny z drenażem
Seria 10 zabiegów - 400,00zł

Bony upominkowe
Idealny i oryginalny pomysł na prezent!

Masaż muszlami Lava Shells
Cena promocyjna!

NowościNowości PDF Drukuj Email

NATURALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY

...daje poczucie piękna i komfortu w harmonii z naturą.
Makijaż permanentny polega na wypełnieniu naskórka odpowiednim kolorem barwnika. W naszym salonie pracujemy na niezwykłym i bardzo precyzyjnym urządzeniu oraz stosujemy tylko orginalne zarówno pigmenty jak też  igły,które dokładnie pigmentują naskórek nie pozostawiając blizn.

 

Makijaż permanentny brwi

 

Pozwala to na całkowitą rekonstrukcję lub zagęszczenie i uzupełnienie brakujących włosów brwi .Do tego celu stosujemy 2 metody :

Metoda cienia

Metoda włoskowa

 

Makijaż permanentny ust

 

Za pomocą makijażu permanentnego ust można skorygować naturalny kontur ust, powiększyć je, uwypuklić, zmniejszyć lub podnieść kąciki ust.Będą przez to piękne,wyraźne i trwałe.

Zabiegi są wykonywane w znieczuleniu miejscowym.Zabieg jest bezpieczny oraz uzyskany efekt długotrwały.Kolor dobieramy do typu urody i preferencji klientki.Zaraz po zabiegu kolor ma intensywną barwę i ulega rozjaśnieniu do 50%. Jest to naturalny proces.

 

Makijaż permanentny oczu

 

zęs daje to niezwykle subtelny i naturalny efekt.Dobrze sprawdza się przy mocniej opadającej powiece.Kreska górna może być delikatna,mocniejsza,z dekoracyjnym podniesieniem kącika oka.

Przez pierwsza dobę może wystąpić lekkie opuchnięcie skóry.Jednak szybko wraca to do normy.Po upływie 1,5-2 miesięcy wykonywany jest obowiązkowy drugi zabieg tzw.korygujący.Uzupełnia się przez to  pigment i wzmacnia jego kolor.Zabieg korygujący wliczony jest w cenę pierwszego zabiegu.

Przeciwskazania do zabiegu:

-cukrzyca,łuszczyca

-virus HIV oraz WZW

-infekcje,stany zapalne organizmu

-ciąża,karmienie piersią

-przyjmowanie leków sterydowych

 

Po zabiegu

  • w ciągu kolejnych 7 dni po zabiegu należy używać wyłącznie zalecanych przeze mnie kosmetyków !
  • przez 14 dni należy unikać promieniowania UV, nie wolno korzystać z sauny, solarium i basenu

 

 

 


Ultradźwięki + Zamykanie naczynek

Funkcje:

  • Poprawia ukrwienie skóry
  • Pomaga przy terapiach antycellulitowych
  • Leczenie rozstępów
  • Umożliwia wtłaczanie w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych, nawilżających, dotleniających i regenerujących
  • Zamyka naczynka i usuwa zmiany pigmentacyjne i narośla za pomocą prądu o wysokiej częstotliwościNatura podarowała nam kolejny klejnot. Klejnot, który pozwoli odzyskać nie tylko witalność, radość ducha, ale także sprawi, że przeżyjemy niezapomniane wrażenia. Masaż samo rozgrzewającymi się muszlami z wybrzeża Filipin to absolutna światowa nowość, którą mam przyjemność zaoferować Państwu w naszym salonie. Muszle emitują ciepło dzięki aplikowanemu do ich wnętrza żelowi oraz aktywatorowi. To mieszanka naturalnych minerałów z chłonącymi pudrami zawierającymi suszone algi morskie.


 


 

 

 

KontaktUl. Rynek 8/9 (1 Piętro)
68-200 Żary
tel. 68 470 61 01
kom. 606 107 583
Katarzyna Fabiszewska